Kafejnīca

Sākums | Kafejnīca
Atpūtas parka "Lacītes" kafejnīca

Laipni lūgti atpūtas kompleksa Lācītes kafejnīcā!

Piedāvājam baudīt gardu maltīti skaistā guļbūves kafejnīcā ar plašu āra terasi. Mēs nodrošinām individuālu un draudzīgu attieksmi pret ikvienu mūsu klientu. Plašajā un mājīgajā kafejnīcā piedāvājam prasmīgi un ar lielu rūpību pagatavotus un skaisti pasniegtus ēdienus, neaizmirstamus desertus, aromātisku kafiju un atspirdzinošus dzērienus. Mūsu komanda darīs visu, lai jums negribētos doties prom un vienmēr būtu vēlēšanās atkal atgriezties.

Pie mums iespējams pasūtīt dažādas saldo un sāļo uzkodu plates jūsu pasākumiem vai svinībām. Iespējama piegāde.

Kafejnīca atvērta katru dienu no 11:00 – 22:00.

Esam gatavi izbaudīt rudeni

Rudens ir īpašs gadalaiks, kad mums ir iespēja izbaudīt ne tikai dabas krāšņumu, dodoties garās iedvesmojošās pastaigās un ievācot rudens ražu dārzā, dažreiz tās ir arī pelēkas, vēsas un lietainas dienas, kad gribas sevi palutināt un nedarīt neko.  Atpūtas komplekss “Lācītes”  ir gatavs visām rudens izpausmēm.

Papildus jau esošajai pastāvīgajai ēdienkartei, mūsu kafejnīcas šefpavāre ir sagatavojusi īpašu rudens ēdienkarti, kurā iekļauti klasiski, mūsu kafejnīcas apmeklētāju iecienīti, sātīgi ēdieni un rudenim tik ļoti piestāvošs deserts. Atbrauciet un novērtējiet!

PAR MUMS

Atpūtas parks Lācītes atrodas skaistā vietā, pašā Gaujas krastā. Pie mums varēsiet baudīt brīnišķīgu atpūtu kopā ar ģimeni, draugiem vai kolēģiem.

         

KONTAKTI

Tālrunis: +371 20 306 099

E-pasts: info@lacites.lv

Adrese: Atpūtas parks, Lācītes, Rankas pagasts, LV-4416

© Lacites.lv - VIsas tiesības paturētas.

Izstrāde un atbalsts: SEO Media