Naktsmītnes

Sākums | Naktsmītnes

Piedāvājam 9 guļbūves namiņus ar visām ērtībām, Dvīņu māju, kurā būs iespēja palikt ģimenei ar bērniem vai vienkārši plašākai kompānijai. Dvīņu mājā piedāvājam ne tikai naktsmītnes, bet arī mazu studio tipa virtuvi. Piedāvājam arī viesnīcu ar 7 numuriņiem, ir parastie standarta divvietīgie numuriņi, vienvietīgs numuriņš, lux numuriņš un puslux numuriņš.

Numuriņā ir neliela priekštelpa mantu novietošanai, plaša istaba ar divvietīgu gultu, labierīcības ar dušu. Lielais panorāmas logs vērsts uz rietumu pusi, piedāvājot iespēju vērot romantiskus saulrietus.

NO

60 EUR

Uzzināt vairāk

Viesnīcā pieejami komfortabli standarta divvietīgie numuriņi ar vienu divvietīgu gultu vai ar divām vienvietīgām gultām. Labierīcības aprīkotas ar dušu. Brokastis iekļautas cenā. Viesu ērtībām pieejams bezvadu internets un tējkanna.

NO

50 EUR

Uzzināt vairāk

Atpūtas parka "Lācītes" viesnīcā pieejams ērts un gaišs vienvietīgs numuriņš, kurā ir vienvietīga gulta, ar dušu aprīkotas labierīcības. Brokastis iekļautas cenā. Viesu ērtībām pieejams bezvadu internets un tējkanna.

NO

25 EUR

Uzzināt vairāk

Lai mūsu viesi varētu pilnībā izbaudīt vasaras atpūtu pie dabas, piedāvājam iznomāt telts vietu atpūtas parka labiekārtotajā teritorijā.

NO

10 EUR

Uzzināt vairāk

Atpūtas parkā "Lācītes" pieejami 9 guļbūves namiņi. Katrā namiņā ir atsevišķa guļamā zona, kā arī duša un tualete. Visās mājiņās ir pieejams bezvadu internets.

NO

45 EUR

Uzzināt vairāk

Pusi divstāvu dvīņu mājas iespējams rezervēt atsevišķi, tā paredzēta 5 personām. Mājas pirmajā stāvā atrodas labierīcības, duša, maza virtuvīte un atpūtas stūrītis, otrajā stāvā ir guļamā zona. Viesu ērtībām pieejams bezvadu internets.

NO

100 EUR

Uzzināt vairāk

Plašs numuriņš, kurā ir neliela priekštelpa mantu novietošanai, komfortabla istaba ar lielu divvietīgu gultu, galdiņu un atpūtas krēsliem. Numura vannas istaba aprīkota ar stūra vannu. Numuriņa lielais panorāmas logs vērsts uz austrumu pusi, piedāvājot iespēju izbaudīt uzmundrinošus un iedvesmojošus saullēktus. Viesu ērtībām numurā pieejams wi-fi un tējkanna. Viesu ērtībām numuriņā pieejams wi-fi un tējkanna.

NO

70 EUR

Uzzināt vairāk

PAR MUMS

Atpūtas parks Lācītes atrodas skaistā vietā, pašā Gaujas krastā. Pie mums varēsiet baudīt brīnišķīgu atpūtu kopā ar ģimeni, draugiem vai kolēģiem.

         

KONTAKTI

Tālrunis: +371 20 306 099

E-pasts: info@lacites.lv

Adrese: Atpūtas parks, Lācītes, Rankas pagasts, LV-4416

© Lacites.lv - VIsas tiesības paturētas.

Izstrāde un atbalsts: SEO Media